Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0343
OBOWIĄZKI:
NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B


Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

24 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Naprawa pojazdów samochodowych, diagnostyka pojazdów Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej informacji
21 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Obowiązki: Naprawa naczep marki Schmitz Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Naprawa podestów załadowczych Wymagania: Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność Obsługa komputera

Więcej informacji
20 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: min.zawodowe kierunkowe; zakres obowiązków: konserwacja, obsługa techniczna; naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach...

Więcej informacji