Młodszy inspektor ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/1141
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, przyjmowanie i wysyłka korespondencji, rejestrowanie pism, faktur i dysponowanie zgodnie z obowiązyjącym obiegiem dokumentów, sporządzanie zestawień tabelarycznych, obsługa urządzeń teleinformatycznych, segregowanie, porządkowanie i archiwizacja dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

obsługa arkusza kalkulacyjnego, obsługa klienta, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu