Montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Montażysta
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0730
OBOWIĄZKI:
montaż mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie techniczne w zawodzie stolarza, doswiadczenie zawodowe w pracy przy produkcji mebli

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

montaż podłóg, produktów podłogowych tj. panele laminowane, panele LVT, wykładziny PCV i dywanowe, praca na terenie województwa śląskiego lub w siedzibie firmy, praca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Montaż okien. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie przy montażu okien.

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

praca na wysokości pow. 3m, montaż elementów aluminiowych, montaż warstwy termicznej z wełny mineralnej, montaż płyt elewacyjnych Wymagania inne: umiejętność pracy w zespole, posługiwanie się elektronarzędziami, brak przeciwwskazań na wykonywanie prac...

Więcej informacji