Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/22/0868
OBOWIĄZKI:

Montaż urządzeń sanitarnych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych, usuwanie awarii. Praca na terenie woj. śląskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów średnie. Min. 3 lata stażu ogółem. Kontakt osobisty, kontakt telefoniczny: 533 339 852 lub e-mail: jolanta.zajaczkowska@bruk-bet.pl Wykształcenie kandydatów średnie / wyższe. Kontrola jakości, gęstości, wytrzymałości mechanicznej i składu zgodnego z recepturą, kontrola dozowania składników mieszanych. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wykonywanie prac związanych z pracą laboranta, kontrola jakości produktu finalnego, kontrola parametrów założonych w recepturze, badanie surowców i wyrobów gotowych. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie w systemie 3 zmianowym (od 6:00 do 14:00 od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 6:00. Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane świadectwo Czeladnika w rzemiośle instalatorstwo sanitarne i grzewcze. Znajomość prawa budowlanego pod kątem montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych cieplnych i gazowych. 3 lata doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Siewierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie