Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Monter mebli
Miejsce pracy: Poręba
Numer: StPr/24/0008
OBOWIĄZKI:
Praca na hali produkcyjnej, kompletowanie elementów mebli, obsługa elektronarzędzi i urządzeń ręcznych do montażu mebli. Montaż mebli u klienta.Praca na jedną zmianę w godz. 06.30-14.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Poręba


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

26 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługa linii produkcyjnej: prace manualne, kontrola jakości, obsługa maszyn, montaż elementów, obsługa pras, pakowanie. Obowiązkowa umiejętność czytania rysunku technicznego (umożliwia skuteczne wytwarzanie i utrzymanie wysokich standardów jakości....

Więcej informacji
26 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Pracownik będzie wykonywał drobne prace stolarskie, przygotowujące materiał do montażu mebli na wymiar klientów, montaże mebli, pomiary i projekty zabudów meblowych. Montaż różnego typu mebli przy użyciu narzędzi do obróbki ręcznej i urządzeń...

Więcej informacji
24 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: ECOL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych Utrzymanie...

Więcej informacji