Monter-mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Monter-mechanik
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0090
OBOWIĄZKI:

Montaż/demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

miesjce pracy: siedziba pracodawcy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 34 Gliwice oraz teren kraju

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

01 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

pomoc przy pracach związanych z zabudową samochodów, pomoc przy przerabianiu i wyposażeniu wnętrza samochodu pod konkretne zamówienie, pomoc przy konserwacji i naprawie nadwozia, pomoc przy montażu ramp przyczep i zabudów, montaż akcesoriów Wymagania...

Więcej informacji
01 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Siewierz

Montaż urządzeń sanitarnych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych, usuwanie awarii. Praca na terenie woj. śląskiego. Wymagania inne: Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane świadectwo Czeladnika w rzemiośle...

Więcej informacji
31 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

wymiana sieci i armatury wodowciągowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: praca na wysokości powyżej 3 metrów, praca w zagłębieniach,...

Więcej informacji