Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Jemielnica
Numer: StPr/23/0008
OBOWIĄZKI:

Pracownik budowlany - ocieplenie budynkow.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Jemielnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Podobne oferty

29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

wykonywanie robót instalacyjno-montażowych instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacji, ciepłej wody. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność montażu instalacji sanitarnych

Więcej informacji
29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Wykonuje prace związane z przygotowaniem do montażu, montażem, demontażem, kontrolą działania i regulacją urządzeń cieplnych wraz z armaturą i urządzeniami cieplno-mechanicznymi, np.: kotłów przemysłowych i energetycznych różnych systemów i typów, z...

Więcej informacji
26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

montaż dzwi i okien, prace budowlane związane z montażem, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: osoba powyżej 30 r.ż., doświadczenie w pracy w branży budowlanej, czynne prawo jazdy kat. B

Więcej informacji