Monter-ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0058
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn do gratowania i zaokrąglania krawędzi metalu. Praca na 3 zmiany po 8 godzin z możliwością nadgodzin. Praca również w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali ślusarze i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn do gratowania i zaokrąglania krawędzi Lissmac SBM-L 1000 G1S2

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach