Monter szaf sterowniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0142
OBOWIĄZKI:
montaż szaf w tym okablowanie oraz montaż urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Podobne oferty

22 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Kontrola jakości komponentów, naprawa komponentu, przenoszenie komponentu, pakowanie komponentu. Raportowanie przełożonemu ilości komponentów skontrolowanych lub naprawionych, postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dbanie o...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Montaż szaf sterowniczych. Wymagania inne:

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego Wymagania inne: