Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Monter
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1142
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie operacji montowania i pakowania detali zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i dokumentacją, realizacja planów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami wydajnościowymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 907,31 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej