Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Ogrodnik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2571
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie terenu; wysiewanie nasion; sadzenie i przesadzanie roślin; przycinanie roślin; nawożenie roślin; nawadnianie roślin; zakładanie trawników; pielęgnowanie trawników; usuwanie chwastów; wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski według zleceń.- Godziny Pracy: zgodnie ze zleceniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach