Operations manager

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
- Odpowiedzialność za coaching i nadzorowanie grupy Team Leaderów z działów sprzedaży oraz obsługi klienta. Odpowiedzialność za zapewnienie, że oczekiwania klientów są osiągane. Tworzenie oraz pełnienie nadzoru nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych w zakresie szkoleń. Realizowanie strategii firmy, analizowanie wyników finansowych podległej jednostki oraz podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów. Realizowanie celów budżetowych firmy w powierzonym obszarze. Podejmowanie działań ukierunkowanych na doskonalenie pracowników oraz organizacji i metod ich pracy. Branie udziału w opracowywaniu planów rozwoju oddziału firmy. Kontakt w języku angielskim z pracowniami z zagranicznych oddziałów firmy oraz z zagranicznymi kontrahentami firmy. Tworzenie planów szkoleń w języku angielskim przy wykorzystaniu słownictwa specjalistycznego dla pracowników firmy, w tym dla pracowników z zagranicznych oddziałów firmy. Tworzenie raportów w języku angielskim na potrzeby zarządu firmy z Indii oraz Stanów Zjednoczonych.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok i 6 miesięcy na stanowisku managera w dziale szkoleń lub managera w dziale sprzedaży lub managera w dziale obsługi klienta. Wymagane umiejętności: umiejętność zarządzania grupą ludzi; umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów. Wymagana znajomość obsługi komputera z dostępem do Internetu.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach