Operator automatu tnącego

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • obsługa maszyn do cięcia termicznego blach stalowych (plazma, gaz)
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyn do cięcia termicznego
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi prostych elektronarzędzi
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy/ wózka widłowego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw