Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Operator cnc
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
produkcja konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykszt. zawodowe techniczne, znajomość rysunku technicznego, nie jest wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

22 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa maszyn oraz narzędzi CNC, odbieranie materiałów potrzebnych do obróbki; dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania...

Więcej informacji
21 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Zadania: Przygotowanie i uzbrajanie maszyn CNC Obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie Przygotowanie części oraz narzędzi do procesu Kontrola jakościowa procesu Przygotowanie raportów Wymagania: Mile widziane doświadczenie na tożsamym...

Więcej informacji
17 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Obsługa pras krawędziowych LVD, Praca na oprogramowaniu CADMAN, Wymiana narzędzi, Kontrola jakości wytwarzanych elementów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn. Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych, Biegła...

Więcej informacji