Operator koparek, koparko-ładowarek i minikoparek

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1274
OBOWIĄZKI:
Obsługa koparek, koparko-ładowarek i minikoparek. Obsługa podnośników koszowych oraz HDS. Prace ogólnobudowlane. Wykonywanie poleceń przełożonego lub brygadzisty.Praca na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego (dowóz pracowników na budowę z bazy firmy w Zabrzu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe, uprawnienia do obsługi koparek, uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i HDS, zaświadczenie kwalifikacyjne E będzie dodatkowym atutem, mile widziane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu