Operator ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0161
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, odspajanie i przewożenie urobku, sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie składowania. Pomocnicze prace przeładunkowe i transportowe, a także prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: uprawnienia do obslugi koparko-ładowarek

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich