Operator linii produkcyjnej

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: 44/6/2023
OBOWIĄZKI:
* praca na wybranym etapie produkcji katalizatorów do samochodów (np. obsługa maszyn) * prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej *kontrola jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na produkcji, praca na 2-3 m-ce osoby pełnoletnie ze statusem ucznia, studenta, absolwenta

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice