Operator maszyn CNC

Ogłoszenie numer: 7516668, z dnia 2022-09-26

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • praca na urządzeniach CNC: wiertarka, przecinarka plazmowa, nożyce uniwersalne lub do przyuczenia

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku