Operator maszyn produkcyjnych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Rybnik
Zakres obowiązków:
  • Praca na maszynach produkcyjnych,
  • Kontrola jakości produktów gotowych,
  • Zapewnienie właściwego stanu technicznego narzędzi, maszyn i przyrządów pomiarowych,
  • Wykonywanie powierzonych prac.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • Dokładność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Praca w systemie 3-zmianowym.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.