Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Operator maszyn
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0903
OBOWIĄZKI:
rozładunek towaru, załadunek towaru, transport towaru i układanie na regałach wysokiego składowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane zdolności manualne

Miejsce pracy:

Pszczyna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Podobne oferty

06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Obsługa maszyn, ale również ich konserwacja oraz kontrola stanu technicznego, zwracanie uwagi na jakość wykonanych produktów, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy. Wymagania inne: miejsce pracy: 44-109 Gliwice, ul Leona Wyczółkowskiego 125 + teren...

Więcej informacji
04 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Miejsce pracy: śląskie / Krupski Młyn

Praca na linii produkcyjnej, obsługa maszyn, stosowanie się do przepisów i norm, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania inne: dokładność i sumienność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na produkcji. III zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

Więcej informacji