Operator maszyn/pomocnik operatora

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec
Operator maszyn/pomocnik operatora
Miejsce pracy: Krupski Młyn
Numer: 77/10/2022
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnej, obsługa maszyn, stosowanie się do przepisów i norm, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dokładność i sumienność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Krupski Młyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Podobne oferty

06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Obsługa maszyn, ale również ich konserwacja oraz kontrola stanu technicznego, zwracanie uwagi na jakość wykonanych produktów, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy. Wymagania inne: miejsce pracy: 44-109 Gliwice, ul Leona Wyczółkowskiego 125 + teren...

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na produkcji. III zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

obsługa maszyn: plazma, krawędziarka, laser, walce, gratownic, ukosowarka, kombajn tnąco-wiercący Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: podstawowa znajomość rysunku technicznego Uprawnienia: posługiwanie się elektronarzędziami...

Więcej informacji