Operator Maszyny Tulejarki

Firma DominoPack to wiodący producent folii stretch i tulei tekturowych.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny - tulejarki do produkcji tulei tekturowych
  • monitorowanie procesów magazynowych
  • optymalizacja przestrzeni magazynowej
  • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz przepisów BHP i prawa pracy
  • wydawanie i przyjmowanie towarów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • dbałość o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyny
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie okres próbny / umowa o pracę
  • szkolenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (system zmianowy)
  • atrakcyjny system premiowy oraz progi wydajnościowe
  • miłą atmosferę