Operator pieca wulkanizacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/jokr/22/1576
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn i urządzeń , obsługa urządzeń ciśnieniowych -autoklawy parowe (zakładanie, ściąganie konfekcji do /z narzędzi/, prace manualne, ręczne prace transportowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, zdolności manualne, mile widziana znajomość obsługi narzędzi ciśnieniowych. Miejsce wykonywania pracy: Zakład MAFLOW, Chełmek, ul. Kilińskiego 1. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie trzyzmianowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, III zmiana od 22:00 do 6:00.

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu