Operator przecinarki taśmowej

Ogłoszenie numer: 7465797, z dnia 2022-09-22

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • praktyka w zawodzie
  • dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość przyuczenia

Podobne oferty

05 Października 2022

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Obsługa maszyn CNC i urządzeń: Fanuc, DMG, TSUGAMI, Andrychów Kontrola produkowanych komponentów na stanowisku pracy Ustawianie oraz przezbrajanie maszyny Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe Znajomość rysunku technicznego Sumienność i...

Przedsiębiorstwo: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Produkcja zrębków z drewna okrągłego. Dbałość o stan noży i ich dostępność. Wymiana noży na rębaku. Dbałość o dostępność odzieży maszynowej. Dbałość o stan techniczny ostrzalni....

Więcej informacji
02 Października 2022

Zadania: Praca stojąca na produkcji przy obsłudze maszyn Dostarczanie surowca do maszyn Montaż przewodów aluminiowo- gumowych lub stalowo gumowych Wymagania: Chęć do pracy zmianowej Dobry wzrok i zdolności manualne Dyspozycyjność Oferta: Zatrudnienie w...