Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Koziegłowy
Numer: StPr/22/0880
OBOWIĄZKI:
obsługa wytłaczarki stożkowej seria SJSZ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Koziegłowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

- Obsługa automatów tokarskich wielowrzecionowych, zapewnienie ciągłości produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego, autokontrola, przestrzeganie procedur i instrukcji Zintegrowanego Systemu Zarządzania, przestrzeganie regulaminu pracy, przepisów...

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Zamel Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych do konfekcjonowania przewodów, (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki) dyspozycyjność- praca na zmiany.

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Operator urządzeń do produkcji elementów betonowych

Więcej informacji