Operator urządzeń obróbki skrawaniem - tokarz

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Operator urządzeń obróbki skrawaniem - tokarz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: 98/10/2022
OBOWIĄZKI:
Obsługa małych i dużych tokarek konwencjonalnych.Obsługa tokarki CNC.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego


Wymagania inne:

Dokładność.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Podobne oferty

02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

prace tokarsko-ślusarskie i pomocnicze na produkcji możliwość pracy na 1/2 etatu doświadczenie w zawodzie tokarz dyspozycyjność

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

obróbka metalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane uprawnienia operator- pracownik maszyn CNC-tokarz, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy maszynach CNC do obróbki metali.

Więcej informacji
29 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: P.P.U.H. COMSTAL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją projektową, obsługa oraz konserwacja maszyn, narzędzi skrawających, przyrządów pomiarowych, dobieranie i ustawianie parametrów obróbki prostych detali, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek,...

Więcej informacji