Operator urządzeń sprzątających (osoby niepełnosprawne) [doposażenie pfron]

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator urządzeń sprzątających (osoby niepełnosprawne) [doposażenie pfron]
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0130
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie i obsługa urządzeń sprzątających.- Praca w godzinach: 7:00-15:00, 14:00-22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Podobne oferty

28 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Orzesze

Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego stanowiska, zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi. Usuwanie ustarek i awarii urządzeń w ramach stanowiska pracy. Wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji w celu poprawy...

Więcej informacji
23 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Operator urządzeń do produkcji elementów betonowych

Więcej informacji
23 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Zadania: Szlifowanie ręczne Czynności związane z procesem gięcia Proste prace ręczne Prace z narzędziami pomiarowymi Wymagania: Znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny Znajomość narzędzi pomiarowych Mile widziane uprawnienia UDT oraz...

Więcej informacji