Operator wózka widłowego/ operator belownicy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Operator wózka widłowego/ operator belownicy
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0043
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego i belownicy(obsługa belownicy-prasy do przyuczenia )
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: uprawnienia UDT na wózki widłowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

26 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługa wózków widłowych; rozładunki i załadunki samochodów; zabezpieczenie linii produkcyjnej w materiały* praca w systemie 2-zmianowym:06:00-14:00, 14:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Obsługa wózków...

Więcej informacji
26 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz...

Więcej informacji
23 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Obsługa wózka widłowego (czołowy lub wysokiego składowania) Zaopatrzenie linii w komponenty do produkcji Załadunki i rozładunki dostaw Pomoc w pracach magazynowych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Uprawnienia UDT Mile widziane...

Więcej informacji