Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0659
OBOWIĄZKI:
Pakowanie wyrobów gotowych (wyroby ciastkarskie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

brak

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 560 do 4 560 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PAKOWANIEM WATY DO KUBKÓW, PAKOWANIE KUBKÓW Z WATĄ DO KARTONÓW ZBIORCZYCH, OBSŁUGA SPRZĘTU, MYCIE SPRZĘTU, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA ZAJMOWANYM STANOWISKU PRACY Wymagania inne: Wymagana książeczka sanepidowska.

Więcej informacji
07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

montowanie długopisów, wklejanie wklejek do notesów, pakowanie do kartoników i pudełek Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Więcej informacji
06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Bolesław

zgodny ze sta nowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Więcej informacji