Pielęgniarka/koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/23/0009
OBOWIĄZKI:
Czynne poradnictwo dla pracowników z problemami zdrowotnymi oraz sprawowanie opieki nad pracownikami z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnością. Udzielanie pomocy przedlekarskiej w przypadku nagłych zachorowań czy urazów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie