Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pilarz
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0808
OBOWIĄZKI:
Obsługa piły formatowej, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, odczytywanie dokumentacji technicznej, przygotowanie materiału do cięcia, mierzenie i cięcie materiałów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Podobne oferty

02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Obsługa piły formatowej, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, odczytywanie dokumentacji technicznej, przygotowanie materiału do cięcia, mierzenie i cięcie materiałów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Dokonywanie napraw i usuwanie usterek na obiektach i terenach należących do MGW. Utrzymywanie zieleni w należytym stanie (koszenie trawników, grabienie liści, podlewanie, plewienie). Prace porządkowe (np. zamiatanie chodników, opróżnianie koszy naśmieci...

Więcej informacji