Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Placowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0397
OBOWIĄZKI:
dozór nad placem na którym składowane są materiały, prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie w ochronie mienia, mile widziane doświadczenie w budowlance (podstawa), utwardzanie nawierzchni - rozsypywanie żwiru

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu