Pomiarowy

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomiarowy

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

  • Dokonywanie obmiarów przyjmowanego surowca drzewnego;
  • Kontrola przyjmowanego surowca pod względem ilościowym i jakościowym;
  • Reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego (ilościowych i jakościowych);
  • Kontrola poprawności rozładunku drewna na placu drewna;
  • Nadzór nad właściwym udokumentowaniem przyjęcia drewna, wprowadzanie dostaw do systemu;
  • Czynny udział w inwentaryzacji surowca drzewnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Dokładność;
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników – dla stanowisk produkcyjnych);
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dodatek frekwencyjny.