Pomoc biurowa - sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0063
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty

22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

prowadzenie sekretariatu, praca w godzinach 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania inne: wykształcenie średnie

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

wg programu stażustaż w godz: 7:30-15:30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania inne:

Więcej informacji
21 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

obsługa sekretariatu, przygotowanie projektów pism, digitalizacja akt, wykonywanie kserokopii akt, układanie akt Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: