Pomoc elektryka, elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/23/0030
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: Orzesze + wg zleceńCzas pracy stażysty: pon- pt 7-15Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, min. 3 m-ceOkres stażu: min. 3 m-ceBudowa okablowania instalacji elektrycznej, niskoprądowych, budowa tras koryt kablowych, montaż rozdzielnic elektrycznych, serwis, naprawa instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Podstawy elektryki

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, elektryk, elektronik, energetyk

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych