Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0706
OBOWIĄZKI:

Dbanie o własciwą kaloryczność posiłków i zgodność z normami żywienia zbiorowego, przygotowanie posiłków dla dzieci zgodnie z ustalonym jadłospisem, stosowanie wytycznych HACCP przy przygotowywaniu posiłków, przestrzeganie w pracy instrukcji dobrej praktyki higienicznej, pobieranie i włsciwe przechowywanie próbek pokarmowych, utrzymanie czystości stanowiska pracy. Praca na 3 zmiany w godzinach 6-17

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

Znajomość zasad żywnienia dzieci w placówkach żywienia zbiorowego, zainteresowanie sztuką kulinarną, umiejętność estetycznego przyrządzania i wydawania posiłków, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, znajomość zasad HACCP, sumienność, rzetelność. Mile widziane doświadczenie zawodowe: praca w gastronomi.

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach