Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0637
OBOWIĄZKI:
pomoc przy sporzadzaniu i podawaniu posiłków zgodnie ze standardami firm, prace porzadkowe na zmywaku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty

03 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

podstawowy zakres prac na stanowisku pomocy kuchennej, wynikający z bieżących potrzeb, przygotowanie rozbitych mięs do dalszej obróbki Wymagania inne: doswiadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia mile widziane

Więcej informacji
02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, przygotowanie produktów do posiłków, pofcjonowanie i wydawanie posiłków, mycie i dezynfekcja naczyń, pomieszczeń, wyparzanie naczyń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Praca na kuchni jako pomoc w przygotowywaniu posiłków, dań, sałatek itp., prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

Więcej informacji