Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0734
OBOWIĄZKI:
pomoc kuchenna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pomoc kuchenna w restauracjiPraca od poniedziałku do niedzieli - równoważny czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, pracodawca kieruje na badania sanepidowskie, chęci do pracy

Więcej informacji
06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Więcej informacji
03 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

podstawowy zakres prac na stanowisku pomocy kuchennej, wynikający z bieżących potrzeb, przygotowanie rozbitych mięs do dalszej obróbki Wymagania inne: doswiadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia mile widziane