Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/0079
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Pomoc w przygotowaniu posiłków zgodnie z jadłospisem, pomoc w przestrzeganiu ilości i jakości wydawanych posiłków, pomoc w przestrzeganiu ustalonych diet dzieci. Dokonywanie starannej obróbki wstępnej produktów spożywczych. Utrzymanie w czystości naczyń, urządzeń, sprzętu kuchennego. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w działaniu urządzeń oraz wyposażenia na stanowisku pracy. Rzetelne wypełnianie swoich obowiązków, przestrzeganie zasad współżycia społecznego, przestrzeganie i realizowanie wszystkich obowiązujących procedur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku