Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1223
OBOWIĄZKI:
pomocnicze prace budowlane według zapotrzebowania, składowanie i transportowanie materiałów na stanowisko pracy, skrobanie, czyszczenie powierzchni, kopanie rowów i dołów, przygotowanie zapraw,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

09 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Więcej informacji
08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie*

Więcej informacji
07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

prace ogólnobudowlane (prace ziemne, murarskie, malarskie, wykończeniowe) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagania: wykształcenie podstawowe/ zawodowe, umiejętność obsługi urzązeń ogólnobudowlanych.

Więcej informacji