Pomocnik elektryka

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pomocnik elektryka
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/23/0052
OBOWIĄZKI:
pomoc przy montażu i naprawie instalacji, podzespołów oraz urządzeń elektrycznych, praca na terenie całej UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku elektryk, elektromechanik oraz doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

31 Marca 2023

Przedsiębiorstwo: ASCO RAIL sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice

Wymiana instalacji elektrycznej lokomotyw, Okablowanie szaf elektrycznych,pulpitów, Regeneracja podzespołów elektrycznych, Uruchomienie lokomotyw po naprawie. Elementarna wiedza z zakresu elektryki, Umiejętność czytania schematów elektrycznych, Umiejętność...

Więcej informacji
29 Marca 2023

Przedsiębiorstwo: Zakłady Produkcyjne B-D S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

Twoja życiowa szansa: Praca i Apartament Masz dość mieszkania z rodzicami/teściami? Jesteś świetnym fachowcem? Zgłoś swoją kandydaturę. Firma oferuje apartamenty 60-90 m2, prywatne miejsce parkingowe, teren strzeżony, centrum miasta. Praca w solidnej...

Więcej informacji
17 Marca 2023

Przedsiębiorstwo: LEVEL WORK

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska: naprawa instalacji elektrycznych, bieżąca obsługa pracy na linii technologicznej, usuwanie awarii, planowanie postojów, przestrzeganie zasad BHP na zakładzie. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1 kV,...

Więcej informacji