Pomocnik konserwacji i produkcji części organowych (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pomocnik konserwacji i produkcji części organowych (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

21 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska: Wykonywanie robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych oraz ślusarskich, Wykonywanie robót stolarskich polegających na naprawie uszkodzonych mebli, wymianie zamków meblowych, zawiasów, itp., Naprawa stolarki drzwiowej i okiennej wraz z wymianą...

Więcej informacji
19 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Konserwacja i naprawa matryc Tłoczenie na zimno lub na ciepło Montaż i demontaż matryc Poszukiwanie przyczyn awarii Wymagania: Podstawowe umiejętności związane z mechaniką i rysunkiem technicznym Mile widziana komunikatywna znajomość języka...

Więcej informacji