Pomocnik mechanika - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/23/0047
OBOWIĄZKI:
pod nadzorem mechanika: diagnozowanie usterek samochodów osobowych, serwis i bieżąca konserwacja samochodów osobowych, obsługa urządzeń warsztatowych, wymiana opon, olejów, filtrów, przestrzeganie zasad etyki i zasad BHP oraz stosowanie prawa dotyczące ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie