Pomocnik Mechanika

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Oferujemy:
  • Naukę pod nadzorem wykwalifikowanych pracowników
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
Nasze oczekiwania:
  • Znajomości budowy samochodów
  • Mile widziane wykształcenie na kierunku mechanik / elektromechanik
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę
Zakres obowiązków:
  • Pomoc w naprawach, remontach, konserwacjach: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Podobne oferty

29 Września 2022

Przedsiębiorstwo: OPOLTRANS Spółka z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Montaż i wymiana ogumienia. Wymiana filtrów i oleju. Wymiana klocków, tarcz, zacisków. Inne, proste naprawy w samochodach ciężarowych, dostawczych. Podstawowe doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej Praca w zespole Dyspozycyjność i zaangażowanie...

Więcej informacji
26 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek Naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych Dyspozycyjność Doświadczenie praktyczne w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Zatrudnimy również do przyuczenia

Więcej informacji
25 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Emtor Spółka z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki