Pomocnik serwisanta z obsługą klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pomocnik serwisanta z obsługą klienta
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0019
OBOWIĄZKI:
podstawowe naprawy pojazdów, obsługa klienta, wulkanizacja, czyszczenie aut po naprawie, praca w godzinach: 8.00-16.00, 10.00-18.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

wykonywanie prac związanych z działem serwisu; naprawa samochodów; obsługa klientów działu serwisu;praca w systemie 2-zminowym: 07:00-15:00, 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

Więcej informacji
12 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

wykonywanie prac związanych z działem serwisu; naprawa samochodów; obsługa klientów działu serwisu;praca w systemie 2-zminowym: 07:00-15:00, 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

Więcej informacji