Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1213
OBOWIĄZKI:
- kontakt z klientem;- obsługa platformy BDO (do przyuczenia);- wsparcie dla pracowników magazynu oraz kierowców;- wprowadzanie danych do systemu magazynowego;- obsługa urządzeń biurowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera, komunikatywność
Uprawnienia: skrupulatność

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 330 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie