Pracownik administracyjny (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik administracyjny (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1587
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: MS OFFICE
Uprawnienia: komputer - obsługa


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, komunikatywność, miła aparycja, znajomość obsługi komputera ( MS Office), szybkość uczenia się,

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

29 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Home Credit Group Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów do umów Aktywne wsparcie działu sprzedaży Przestrzeganie polityki sprzedażowej Spółki Współpraca z innymi działami: Dział...

Więcej informacji
24 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Prowadzenie spraw kancelaryjno-administracyjnych; przygotowanie dokumentów do archiwizacji; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie lub wyższe

Więcej informacji
24 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Genpact PL

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Inviting applications for the role of Documentation Specialist - hybrid work from Katowice. Job description: Shipping documentation collection; Sharing digital & paper documents with client; Ensuring Documents are ready in timely manner; Ensuring storage of...

Więcej informacji