Pracownik biurowy-fakturzysta

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1517
OBOWIĄZKI:

Wystawianie dokumentów handlowych. Nadzór nad prowadzoną dokumentacją. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa komputera. Przyjmowanie zamówień. Wystawianie ofert handlowych. Data zatrudnienia: październik/listopad 2022 r.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, łatwość przyswajania wiedzy, chęć nauki, komunikatywność, pozytywne podejście do pracy, wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu