Pracownik biurowy - rekruter

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/23/0043
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, rekrutacja pracowników, kontakt z pracownikami, obsługa komputera, tworzenie tabeli w systemie, kompletacja dokumentów do zatrudnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych,praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach