Pracownik biurowy (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik biurowy (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/2053
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komputer - obsługa


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, dobra znajomość komputera, dobra organizacja pracy, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność,

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

tworzenie baz danych i bieżące ich uzupełnianie, wyszukiwanie i tworzenie internetowych ofert i informacji o firmach, prowadzenie rozmów telefonicznych, obsługa kontrahentów, wystawianie faktur kontrahentom, zapoznanie się z zasadami obsługi, gromadzenia akt...

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie; uczciwość, odpowiedzialność, terminowość,

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

kopertowanie i adresowanie korespondencji, zakładanie i numerowanie akt spraw prowadzonych postępowań, obsługa urządzeń biurowych, bieżąca pomoc w sekretariacie, inne czynności zlecone przez kierownictwo Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej informacji